Fue Esaç Ekimi Nedir, Nasıl Yapılır? Fue saç ekimi yöntemi, Fue tekniğiyle saç ekimi yaptıranlar memnun mu? fue saç ekimi fiyatları hakkında detaylı bilgi alın. Saç Ekimi ekibimiz ile aynı gün sınırsız Greft ve ömür boyu garanti ile saçlarınızı sabit fiyat ile ektirin.

Fue saç ekimi Mersin fue saç ekim yöntemi
Fue saç ekimi Mersin fue saç ekim yöntemi

Mersin Fue Saç Ekimi

Mersin Fue Saç Ekim ekibimiz ile saçlarınızı doğal bir şekilde herhangi bir katkı veya kimyasal kullanmadan tamamen organik doğal yöntemlerle ekiyoruz. Mersin’ de fue saç ekimi uygulayan merkez olarak sorunsuz bir şekilde aynı gün ağrısız sancısız ekim işlemlerini tamamlıyoruz. Mersin’de saç ektirmek için bizimle irtibata geçiniz. Sadece Mersin değil Türkiye’nin ve Dünya’nın dört bir yanından gelen hastalarımıza başarılı bir şekilde fue tekniği kullanarak saç ekimini gerçekleştiriyoruz.

Fue Saç Ekimi Nedir?

Fue Saç Ekimi tekniğidir. Dökülmemeye kodlanmış zayıf saçların (non amdrojenik) saç köklerinin yoğunca yer aldığı ense ve kulak üstü bölgesinden kesim ve dikiş izi olmaksızın uygulanır. Folliculer ünitelerin kişiye özel micro cerrahi aletler yardımı ile tek tek çıkarıldığı ve saçsız alanlara aynı gün nakledildiği saç ekim tekniğidir. Söz konusu bölgeye ağrı sancı olmaması için Lokal anestezi ya da hastanın talebine göre sedayonla (hiç bir ağrı acı sancı hissetmeden) uygulanır. Söz konusu yöntem çok yaygın olarak uygulanmaktadır.

Fue Saç Ekimi Ne Demek?

Dünyada yaygın olarak kullanılan saç nakli yöntemidir diye biliriz. Kafa derisinde herhangi bir kesi veye delme işlemi uygulanmaz. Cerrahi bir işlem uygulanmadığından dikiş atılması gerektirmez. Saç ektirmek isteyen kişinin konforu göz önüne alındığında daha çok bu yöntemi tercih etmekteyiz. FUE tekniği ile ameliyatsız saç ekimi yöntemi Medicool Saç Ekim Merkezi mizce tercih edilir. Bölgesel lokal anestezi altında yapıldığından ağrısız sancısız olarak uygulanır.

Fue Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Fue saç ekim işlemi saç kıllarının yoğun olduğu bölgelerden alınarak uygulanır. Daha çok yorgun olmayan ve zayıf olmayan ense kısmı ve kulak üstü saç kıllarının alınması ile saçsız bölgeye ekilmesi ile işlem tamamlanır. Özel cihaz ile ve herhangi bir cerrahi işlem olmaksızın güvenle gerçekleştirilir. Kesme çizme delme gibi işlemler yoktur. Enfeksiyon riski nedeni ile sağlıklı koşullarda yapılması şarttır. Hijyenik sterilize edilmiş dezenfekte edilmiş bölümde uygulanması gerekir. Hastanede ve ameliyathane koşullarında yapılması gereken bu işlem süresi ortalama 5 saat sürmektedir.

Fue Saç Ekimi Sonrası İyileşme Süreci

FUE işlemi sonrası istirahat önerilmektedir. Ertesi gün hasta işbaşı yapabilir ve sosyal yaşantısına devam edebilir. Saç ekimi işleminden sonra ekim yapılan yapılan bölgeye el ile temas edilmemelidir. Bu bölge yıkanmamalı ve su ile temas ettirilmemelidir. işlem sonrası deride oluşan ödemin kısa sürede iyileşmesi için başın dik bir konumda durması gerekir. Doktorun verdiği ilaç ve kremler düzenli bir şekilde kullanılmalıdır.


Fue Saç Ekimi Yaptıranlar

Fue saç ekimi yaptıranlar gayet sağlıklı ve konforlu işlem sonrası gündelik yaşamlarına devam etmektedirler. İş sosyal çevre ve arkadaşlıkları olumsuz etkilenmeden ertesi gün normal hayatlarına devam edebilirler. Fue ile saç ekimi yaptıranlar işlemi tavsiye etmektedirler. Örneği hastamız Ahmet beye sorduğumuzda aldığımız aynen cevap şöyledir.

Fue tekniği diye birşey var onu tavsiye ederim, saç olan yerden kökle alıp olmayan yere koyuluyor. Aynı gün bir kaç saat içerisinde işlem tamamlandı ve eve döndüm. Ertesi gün işe gittim. Yaklaşık bir yıl boşuna bekleyip araştırdım. Bilseydim geçen sene gelirdim. Medicool Mersin Saç Ekim Merkezi bu alanda profesyonel leşmiştir.

Fue Saç Ekimi Yaptıranların yorumları

Erkeklere Özel Fue Saç Ekimi

Erkeklere Özel Fue Saç Ekimi günümüzde gelişen teknolojiyle erkeklerde çok sık tercih edilerek uygulanmaktadır. Saç ekim işlemi, uzman doktorlarca ya da robot ile en az hata ile sağlıklı ve verimli olacak şekilde yapılabiliyor. Saç ekiminin doğru yöntemlerle yapılması ve saç çıkış sonucunu göz önüne bulundurarak sonuçlarına çok önem veren bir uzman doktor ile yapılmalıdır. Arzu ettiğiniz ideal görüntüye ulaşmanız ve aynadaki görüntünüzden memnun kalmanız için sizleri başarılı tekniklerimiz ile saçlarınıza kavuşturuyoruz.

Kadınlara Özel Fue Saç Ekimi

Kadınlara Özel Fue Saç Ekimi de artık başarı ile uygulanmaktadır. Kadınlarda saç ekimi merkezimizde tartışsız saçları kesmeden kadınlara özel fue yöntemi ile saç ekimi gerçekleştiriyoruz. Saçlarınızın dökülmesi ardından oluşan moral bozukluğuna beraber dur demenin vakti geldi. Bir günlük bir işlem ile ömür boyu garantili saç ekimini gerçekleştirelim. Ömrünüzün geri kalanını mutlulukla geçirin.

Fue Saç Ekimi Fiyatları

Fue yöntemi ile saç elimi fiyatları ne kadar? Öncelikle şunu belirletmekte fayda var. Medicool Saç Ekimi Merkezimizde Sınırsız greft ve sabit ücret ile garantili saç ekimi yapılmaktadır. Ücretlerimiz merdiven altı ve gayri resmi uzman olmayanlarca yapılan fiyatların da altındadır.. Hastane ortamında doktor tarafından işlem yapmaktayız. Fue tekniği ile saç ekimini ömür boyu garantili şekilde uygulamaktayız. Normal şartlarda Türkiye’de ekim yapılacak saç greft sayısına göre fiyat belirlenir. Ortalama ücret greft başı 2 tl dir. 4.0000 – 5.000 greft uygulanacak alan 8-10 bin tl tutar iken bizde hem resmi hen garantili şekilde üstelik yarı fiyatına güvenle yapılmaktadır.

Fue Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası

Öncesi ve Sonrası ile fue tekniği kullanılarak uyguladığımız başarılı tekniklerim izin örneklerini Foto Galeri ve Video Galeri sayfalarından inceleye bilirsiniz. Öncesi ve Sonrası saç ekimi uyguladığımız mutlu hastalarımız arasında sizleri de görmek isteriz.


Fue Saç Ekimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Fue saç ekimi tekniğinde merak edilen ve sık sorulan soruları sizler için aşağıda ayrıntılı bir şekilde cevapladık. Farklı sorularınız için whatsapp hattımızdan 7/24 dilediğiniz soruları sorabilirsiniz.

Fue Saç Ekimi Nedir?

Saçın sık olduğu alandan saçık seyrek veya olmadığı alana saç nakli yapılması işlemidir. Bu işlemde herhangi bir cerrahi işlem yapılmadığından ağrı sancı olmadan gerçekleştirilmektedir.

Fue saç ekimi nasıl yapılır?

Özel motor ile cımbıza benzer şekilde saç köklerinin toplanması ile sağlıklı greft saç kökleri elde edilir. Ardından aynı şekilde tek tek saçsız bölgeye ekim işlemi uygulanır. İşlem sırasında bölge uyuşturulduğundan herhangi bir ağrı sancı hissetmezsiniz.

Fue saç ekimi yaptıranların dikkat etmesi gerekenler nelerdir?

Fue saç ekimi yaptıranların dikkat etmesi gerekenler nelerdir sorusuna cevap verelim. Evet uzmanlarca saç ekimi işlemi dikkatle yapılması gereken hassas bir işlemdir. Yani saç ekimi basit bir işlem değildir. Doktorunuzun önerdiği her tavsiyeye uymalısınız. Tavsiyelere uymama halinde yapılan işlem boşa gidebilir. Belli bir süre (bir kaç gün) duş alma, havuza girme, denize girmeye ara vermelisiniz. İşlem sonrası hassaslaşan deri bölgesi ultraviyole güneş ışınlarından etkilenebilir. Saç ekimi yapılan güneş ışınlarından korunmalıdır. İyileşme zamanı kabuklanma süresince enfeksiyon açısından deri ile oynanma malıdır.

Fue yöntemi ile saç ekimi fiyatları ne kadar?

Fue saç ekimi fiyatları ne kadar sorusuna yanıt verelim. Öncelikle normalde fue saç ekim fiyatları ne kadar bizde ne kadardır bakalım. Fue işleminde kıl kökü ve greft sayısı fiyatta belirleyici olur. Sektörde Greft başı ücret ortalama 1.5- 2 tl dir. Eğer saç sökülmesi oranınız azsa saç ekimi ortalama 300- 4000 civarından olacaktır. Ama yoğun bir saç dökülme problemi ile karşı karşıyaysanız yaklaşık 45000 grefte ihtiyacınız var demektir. Bu da 7000- 9000 tl arasındadır. Medicool Saç Ekim Merkezimizde ise neredeyse yarı fiyatına sınırsız greft sayısı, ömür boyu garanti ve sabit ücret ile işlem hastanede doktorlarımızca işlem yapmaktayız.

Etiketler:

Fue Saç Ekimi Yorumları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir