Sakal Ekimi nedir, nasıl yapılır? Sakal Ekimi Fiyatları, sakalsız bölgede kıl köklerinin (greft) sakal ekim Yaptıranlar Yorumları erkeklerde sakal kaybı sakal ektirme işlemi hakkında ayrıntılı bilgi sunuyoruz. Sakal ektirmek isteyenler mersin saç ekim merkezi mize müracaat edebilirler.

Sakal Ekimi Nedir?

Sakal ekimi özellikle erkeklerde yapılmaktadır. Güncel olarak son dönemlerde Erkeklerin sakal ve bıyık bölümünde kılların seyrek olduğu ve hiç olmadığı köse alanlara kök nakliye yapılması ile gerçekleşen işlemin adıdır. Saçlı deriden alınan kıl köklerinin yüzün sakal bölümüne nakli esasına dayanan bir işlemdir.

Sakal Ekimi Nasıl Yapılır?

Sakal ekimi nasıl yapılır diye merak edenler için konu ile alakalı ayrıntılı bilgi sunuyoruz. Bireylerin yüzlerinde önemli bir estetik fark oluşturan sakallar özellikle erkeklerde tercih edilmektedir. İstenilen seviyede olmaması ve seyrek olması durumunda veya hiç kıl kökü çıkmaması durumunda tedavi ile giderilecek bir sorundur. Genelde kişilerin sakal bölgelerinde yoğun olarak yer alan bölümlerden alınan kıl kökleri ile yapılır. Kişinin kendi sakal ve kök kıllarından yapıldığından işlem doğal ve başarılı bir şekilde tamamlanır.

FUE Sakal Ekimi

FUE yöntemi ile sakal ekimi başarılı bir şekilde gerçekleştirilir ve işlem oldukça rağbet görmektedir. Popüler olan fue ile saç ekimi işlemlerinden sonra Sakal ekimi de popüler bir hale gelmiştir. Sakal ektirme işlemi özel DHI kalemleri ile deri dokusunda herhangi bir kesi işlemi yapılmadan uygulanır. Alınan kıl kökleri özel olarak enjekte edilerek uygulanır. Kıl köklerini yüzünüze göre kılların çıkış yönü dikkate alınarak dilediğiniz yöne ekebilirsiniz. Böylece hiç fark edilmeden doğal sakal görünümüne kavuşursunuz. İz kalmaması için DHI Sakal Ekimi yöntemi ve ince uçlar ile gerçekleşir.

Mersin Sakal Ekimi

Sakal ekimi Mersin sakal ekimi garantili sakal eken hastane
Sakal ekimi Mersin sakal ekimi garantili sakal eken hastane

Sakal Ekimi Fiyatları

Güncel Sakal Ekimi Ücretleri

Sakal Ektirmek Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sakal ektirme işlemi hakkında merak edilenleri ve sıkça sorulan soruları sizler için aşağıda sıraladık. İşlem ve süresi öncesi ve sonrası işlemleri hakkında tüm bilgileri içeren soruların cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sakal ekimi nedir?

Sakal ekimi yüz bölümünde sakal bölümünde yer alan kılların seyrek olması veya hiç olmaması durumlarında uygulanır. Kıl kökünün fazlaca olduğu bölümlerden alınarak sakal kıl köklerinin seyrek olan bölümlere ekilmesi işlemidir. Bu işlem ile doğal sakal görüntüsü hedeflenir.

Sakal ekimi fiyatı ne kadar?

Sakal ekimi fiyatı ne kadar?

Sakal ekimi sonrası iyileşme süreci ne kadar sürer?

Sakal ekimi sonrası iyileşme süreci ne kadar sürer?

Sakal ekimi sonrası iz kalır mı?

Sakal ekimi sonrası iz kalır mı?

Ekilen sakal dökülür mü?

Ekilen sakal dökülür mü?

Sakal ekimi kaç greft?

Sakal ekimi kaç greft?

Sakal ekimi kaç yaşında olur?

Sakal ekimi kaç yaşında olur?

Sakal ekimi nereden alınır?

Sakal ekimi nereden alınır?

Etiketler:

Sakal Ekimi Yorumları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir