Mersin Sakal Ekimi

Sakal Ekim - Mersin Saç Ekim Merkezi

Sakal ekimi özellikle erkeklerde yapılmaktadır. Güncel olarak son dönemlerde Erkeklerin sakal ve bıyık bölümünde kılların seyrek olduğu ve hiç olmadığı köse alanlara kök nakliye yapılması ile gerçekleşen işlemin adıdır. Saçlı deriden alınan kıl köklerinin yüzün sakal bölümüne nakli esasına dayanan bir işlemdir.

Sakal Ekimi Nasıl Yapılır?

Sakal ekimi nasıl yapılır diye merak edenler için konu ile alakalı ayrıntılı bilgi sunuyoruz. Bireylerin yüzlerinde önemli bir estetik fark oluşturan sakallar özellikle erkeklerde tercih edilmektedir. İstenilen seviyede olmaması ve seyrek olması durumunda veya hiç kıl kökü çıkmaması durumunda tedavi ile giderilecek bir sorundur. Genelde kişilerin sakal bölgelerinde yoğun olarak yer alan bölümlerden alınan kıl kökleri ile yapılır. Kişinin kendi sakal ve kök kıllarından yapıldığından işlem doğal ve başarılı bir şekilde tamamlanır.

Sakal - Bıyık Ekimi

Sakal - Bıyık Ekimi Son dönemde filmlerde ve dizilerde sakallı jönlerin ön planda olması sakal ve bıyık ekimini ön plana çıkarttı.

Köse Olan Erkeklerde Uygulanabilir Mi?

Mersin Sakal ve bıyık ekimi köse olarak tabir edilen yüzünde hiç sakal ve bıyık olmayan hastalara da uygulanabilen bir yöntemdir.

Sakal Ekiminden Sonra Nelere Dikkkat Edilmelidir?

  • Operasyondan sonraki ilk 3 gün en dikkatli olunması gereken zaman dilimidir. Nakil yapılan bölgelerin herhangi bir zarar görmemesi için özen gösterilmeli ve doktor önerilerinin dışına çıkılmamalıdır.
  • Operasyondan sonraki 3 gün boyunca spor ve ağır aktiviteler yapılmamalıdır.
  • Sakal ekimi işleminden sonra kıl köklerinde ortaya çıkan kabuklara temas edilmemelidir.

Mersin Saç Ekim ekibi tarafından uygulanan saç ekimi,hastane ortamında özenli bir şekilde başarıyla uygulanmaktadır.


WhatsApp
Hemen Ara